Techninė priežiūra

Jūsų gamybos proceso efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo gamybinės įrangos. Geriausias būdas užtikrinti įrangos ilgaamžiškumą ir efektyvų darbą – profilaktinė ir planinė technikos priežiūra, kurią Jums pageidaujant, mielai parūpins mūsų specialistų komanda.

Profilaktinė įrangos priežiūra

 • Techninės priežiūros specialistas

  Profesionalus priežiūros specialistas gali identifikuoti smulkias problemas kol jos netapo didelės. Viskas priklauso  nuo Jūsų ar patirti nuostolius dėl nelaiku sustojusios linijos, prarastų pardavimų ir nepatenkitų klientų ar investuoti į profesionalų įrangos priežiūros specialistą.

 • Atsarginės dalys

  Ilgainiui genda visos mechaninės dalys, dažniausiai pačiu netinkamiausiu momentu. Priklausomai nuo gedimo vietos ir sudėtingumo, gamybinė linija gali sustoti ilgam. Todėl visuomet rekomenduojame turėti atsarginių detalių komplektus gedimams jautrioms vietoms. Jei tai neįtraukta į Jūsų biudžetą, mes galime pasirūpinti, kad svarbiausios Jūsų turimos įrangos dalys būtų laikomos mūsų sandėlyje.

 • Profilaktinė priežiūra

  Visi mechaniniai įrengimai turi būti nuolatos prižiūrimi. Skirtingos sistemos dalys reikalauja skirtingos profilaktinės priežiūros. Mes galime parengti išsamų profilaktinės priežiūros planą, kuris leis užtikrinti sklandų gamybinių įrenginių darbą.

 • Apgalvotas remontas

  Mūsų profilaktinės priežiūros tikslas – išmintingas remontas. Remontuojant arba keičiant dalis mes įvertiname situaciją taip, kad būtų sutvarkytos arba pakeistos visos dalys, kurios galėjo būti pažeistos ir ateityje galėtų įtakoti kitą gedimą. Kartais smulkūs pakeitimai, sumažina išlaidas, galinčias atsirasti dėl pakartotinio ardymo ir remonto darbų

Turite klausimų?

© Copyright - Stelga.eu